Rockets Vs. Thunder Game 7 Live Stream: Jak oglądać NBA na żywo w ESPN

Jaki Film Można Zobaczyć?

Więcej na:

Oczywiście seria Houston Rockets / Oklahoma City Thunder trafi do gry 7.

Po przegranym 0-2, OKC wyrównało serię po dwóch meczach na sztukę. Rockets wygrał mecz 5, Thunder wygrał grę 6 i wszystko sprowadza się do gry 7. Jedna drużyna awansuje, a druga wraca do domu.

Thunder nie tylko musi martwić się o Jamesa Hardena i Russella Westbrooka, ale Robert Covington wypadł 10/17 zza łuku w ostatnich dwóch meczach. Rakiety muszą zawierać bohaterstwo w czwartej kwarcie Chrisa Paula, który zdobył 15 ze swoich 28 punktów w ostatniej kwarcie zwycięstwa OKC w meczu 6.

Wygrywaj lub wracaj do domu, gdy Grom i Rakiety spotykają się w Grze 7. Oto, jak oglądać mecz na żywo w ESPN!

najlepszy sezon wielkiego brytyjskiego pokazu pieczenia

O której godzinie zaczyna się gra ROCKETS / THUNDER?

Dzisiejszy pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00. ET w ESPN.

JAK ZNALEŹĆ ROCKETS VS THUNDER GAME 7 NA ŻYWO:

Jeśli masz ważny login kablowy, możesz oglądać mecz Thunder / Rockets na żywo w ESPN za pośrednictwem obejrzyj sekcję na żywo na stronie ESPN lub aplikację ESPN, którą można pobrać iTunes , Google Play lub Amazonka .

CZY MOGĘ OBEJRZEĆ RAKIETY / GRĘ THUNDER NA ŻYWO NA HULU?

Tak! Jeśli ty mieć ważną subskrypcję Hulu + Live TV , możesz oglądać mecz Rockets na żywo, korzystając z transmisji na żywo ESPN.