Transmisja na żywo z meczu NBA All-Star 2021: czas, harmonogram, informacje o transmisji, jak oglądać konkursy wsadów / 3 punkty na żywo

Jaki Film Można Zobaczyć?

Więcej na:

NBA All-Star Weekend został skrócony do niedzielnego wieczoru jako zawody za 3 punkty, konkurs wsadów i mecz NBA All-Star 2021 na antenie TNT!

Tegoroczna gra będzie postępuj zgodnie z tym samym formatem co w zeszłym roku . Drużyny Durant i Team LeBron będą rywalizować o zwycięstwo w każdej z pierwszych trzech kwarty (każda kwarta zaczyna się od 0:0). Na początku czwartej kwarty zegar zostanie wyłączony, a ostateczny wynik docelowy zostanie ustalony na podstawie skumulowanego wyniku z pierwszych trzech kwartów.

Giannis Antetokounmpo, Steph Curry, Luka Doncic i Nikola Jokic dołączają do LeBrona Jamesa w pierwszej piątce dla Team LeBron, podczas gdy Drużyna Durant kontra Kyrie Irving, Joel Embiid, Kawhi Leonard, Bradley Beal i Jayson Tatum. Kevin Durant nie zagra w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Jak możesz oglądać mecz NBA All-Star 2021 na żywo online? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

O KTÓREJ JEST GRA NBA ALL STAR?

Mecz NBA All-Star rozpocznie się dziś wieczorem (7 marca) o 20:00. ET na TNT.

JAKI JEST HARMONOGRAM GRY NBA ALL STAR:

Relacja z meczu NBA All-Star zaczyna się o 17:00. ET na TNT. Wyzwanie umiejętności i konkurs za 3 punkty w powietrzu od 18:30 do 20:00. ET, a następnie mecz NBA All-Star.

Mike Conley (Utah Jazz, zastępca kontuzjowanego Devina Bookera), Jaylen Brown (Boston Celtics), Jayson Tatum (Boston Celtics), Steph Curry (Golden State Warriors), Zach LaVine (Chicago Bulls) i Donovan Mitchell (Utah Jazz) ) powalczą w tegorocznym konkursie za 3 punkty.

KIEDY KONKURS WSADZENIA?

Konkurs wsadów odbędzie się w przerwie meczu All-Star. Anfernee Simons (Portland Trail Blazers), Cassius Stanley (Indiana Pacers) i Obi Toppin (New York Knicks) będą rywalizować w tegorocznej edycji.

INFORMACJE O TRANSMISJI NA ŻYWO NBA ALL-STAR GAME 2021:

Jeśli masz ważny login kablowy, możesz oglądać mecz NBA All-Star na żywo za pośrednictwem transmisji na żywo TNT naNT strona TNT lub Oglądaj aplikację TNT .

CZY MOGĘ OGLĄDAĆ GRĘ NBA ALL-STAR NA HULU?

Jeśli ty mieć ważną subskrypcję Hulu + Live TV , możesz oglądać mecz NBA All-Star na żywo za pośrednictwem transmisji na żywo TNT usługi. Hulu + Live TV oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla kwalifikujących się subskrybentów .